Our product range includes a wide range of swing door lift.
₹ 675000 / Unit Get Latest Price
| Capacity | 6 Persons |
| Material | Stainless Steel |
| Design Of Door | Steel Swing |
| Brand | Quality Lifts |
| Power Source | Electric |
| Cabin Finish | Polished |
| Voltage | 380 V |
| Phase | Three Phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Power | 8 kW |
Nagaraj Halappa (CEO)
Quality Lifts
No 211/212, Manasa Nilaya, 9th Cross 3rd Main Maruti Nagar Kavika Layout Extension
Bengaluru - 560026, Karnataka, India